Apartmán

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na prenájom novostavbu 3-izbového apartmánu nachádzajúcu sa na 2.poschodí polyfunkčného objektu na Dukelskej ulici, v centre Giraltoviec.

Poloha

Kontakt

Cena

Lokalita:

Aktualizácia:

Vlastníctvo:

Podlahová plocha:

Na poschodí:

Stav:

Energetický certifikát:

600€

Giraltovce, Dukelská

6.11.2018

firemné

100m2

2

novostavba

A

Apartmán na prenájom

Do apartmánu je možný vstup kedykoľvek bez obmedzenia cez schodisko a bezbariérový výťah.

Apartmán má celkovú výmeru 100 m2, pozostáva z predsiene (so vstavanou skriňou), z ktorej je vstup do spoločenského priestoru obývacej izby prepojenej s kuchyňou, ktoré sú orientované na juhozápadnú svetovú stranu.
V apartmáne je ďalej väčšia kúpeľňa s WC susediaca so spálňou a 2 samostatné izby orientované na juh, v ktorých sú taktiež vstavané skrine.

Apartmán predstavuje nadštandardnú ponuku bývania – novozariadená novostavba, ktorá dosiaľ nebola obývaná. Byt má vlastné podlahové vykurovanie plynovým kotlom regulované digitálnym termostatom, dátové a TV rozvody v celom byte, pripojenie k internetu (v cene prenájmu), zabezpečovací systém.
V byte je nová kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi (el. varná doska, rúra, umývačka, mikrovlná rúra, americká chladnička s mrazničkou), v kúpelni je umývadlo, veľký sprchovací kút, rohová vaňa, WC).

V objekte sa nachádza predajňa potravín, reštaurácia, kaviareň, drogéria, kaderníctvo, …
Polyfunkčný dom sa nachádza v centrálnej mestskej časti Giraltoviec v tesnej blízkosti Mestského úradu, autobusovej stanice SAD, atď.

  • Byt je voľný k prenájmu ihneď.
  • Byt sa prenajíma kompletne zariadený.
  • Uprednostníme záujemcov o dlhodobý nájom.

Rezervácie

Rezervačný kalendár
Načítavam kalendár…
Powered by Booking Calendar

Galéria